קייטרינג לברית

לידה של תינוק זה אירוע משמח ומסעיר. ואתם, כהורים מאושרים, ניצבים בפני עומס גדול של מטלות ותפקידים. רכישות של מוצרים – עגלה, כיסא בטיחות לרכב, ביגוד ראשוני ועוד. בנוסף עליכם להכין את הבית לבואו של הנסיך. אכן עבודה רבה. ואם נולד לכם בן? הרי המשימה כפולה ומכופלת. כי בנוסף לכל ההתארגנות והמשימות שעליכם לבצע, אתם עומדים לחגוג כעבור שמונה ימים מהלידה את הברית! זה אירוע מרגש ומשמח שאין דומה לו. ואתם מחפשים ככל הנראה לערוך אירוע יוקרתי ומושלם. כי חשוב לכם לארח את קרובי המשפחה שלכם ואת האורחים בצורה מתאימה ומכובדת. מבררים איפה כדאי לערוך את הברית? מחפשים קייטרינג לברית מתאים להזמנת המאכלים לסעודת המצווה?

סידור שולחן אוכל לברית

קייטרינג איכותי מהרגע הראשון

הכירו את קייטרינג מאמא דלישס! קייטרינג מעולה ומוביל שפעיל בתחום ההסעדה במשך כשלושים שנה! ושלנות הניסיון הרשות יש בהחלט מה לומר על התוצרת ועל האיכות.. בקייטרינג עובדים אנשי צוות מומחים ומנוסים בתחום הכנת המזון והגשתו. והם מתמחים בהכנת מאכלים מגוונים מסוגים שונים לכל מטרה שהיא. אז אם אתם מתכננים ברית בקרוב אתם מוזמנים לפנות לקייטרינג מאמא דלישס ולהתרשם מהמקצועיות, מהמגוון ומהמאכלים המשובחים שמפיקים כאן עבור לקוחות. בקייטרינג נותנים שירותי קייטרינג לאירועים, לשבתות חתן, לחתונות, לבריתות וכן למוסדות. בנוסף מפעיל הקייטרינג חנות לממכר מזון מכון בערב שבת.

התאמה אישית בכל אירוע

בקייטרינג מאמא דלישס משקיעים משאבים רבים בכל הכנת מזון. זה מתחיל בבחירת חומרי הגלם. כי לאיכות חומרי הגלם יש השפעה רבה על איכות התוצר. ולכן אין פשרות בנושא זה. למטבחי הקייטרינג נכנסים אך ורק מוצרים איכותיים ומשובחים ברמת ייצור נאותה, איכות ובטיחות המזון בתקן ISO 9001 ו-HACCP המחמירים בנוסף נושא הקייטרינג תעודת כשרות מהדרים מועצה אזורית שפיר. אז אם אתם עדיין מתלבטים, כדאי לכם לשאול ולברר את מי שכבר טעם את מטעמי הקייטרינג, כי המאכלים נפלאים ומשובחים כל כך, ועד שלא טועמים לא מבינים… ממליצים לכם בחום לטעום את המזון המשובח של הקייטרינג וכמובן, להזמין קייטרינג לברית אצל מאמא דלישס. אין ספק שזה צעד מוצלח שיעשה את הברית שלכם לאירוע בלתי נשכח!

יש לכם שאלה? רוצים לקבל ייעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור: