קייטרינג לשבת חתן מוצלח מתחיל איתנו

חברת מאמא דלישס הינה חברה שמתמחה בהפקת שירותי קייטרינג לשבת חתן. מדובר בחברה מוכרת ומוכבדת, שרבים מכירים את האוכל הטעים שלה הן מאירועים גדולים והן מהיום יום. מדובר על חברה שפועלת כמעט 30 שנה בתחום, ומכאן שרבים מבקשים לחזור וליהנות ממנותיה הטעימות, והאיכותיות. החברה יודעת להציע אוכל הן עבור אירועים קטנים כגון שבת חתן, והן עבור אירועים גדולים כגון חתונה. מדובר על חברה שמעניקה אוכל מחבק, טעמים עוצרי נשימה ואיכות חומרי גלם ללא תחרות.

לא מבינים עד שלא טועמים

כאשר הבטן מלאה וכל ביס מסב הנאה, הרבה יותר קל להתפנות אל לשמחה. אוכל הוא דבר מנחם, טעים, ומעורר השתאות, ועל כן הוא מהווה חלק כה מהותי מהאירוע, ומכאן שאין להתפשר לגבי האיכות, ובנוסף יש להקפיד שהוא יוגש באופן אסתטי ומעורר תאבון. עז זאת גם אם רוצים להבין מהו סוד ההצלחה של חברת "מאמא דלישס", כל שעליכם לעשות הוא לקבוע פגישה ולבוא לטעות ממבחר המנות של קייטרינג לשבת חתן, לאחר מכן כבר לא ייוותרו שאלות, כי יש דברים שלא מבינים עד שלא טועמים.

שביעות קולינרית

הקו שמנחה את מאמא דלישס הנו טעם של בית, תיבול המאכלים עם ניחוח של חמימות משפחתית נעימה. החברה מעסיקה את מיטב המקצוענים בתחום המטבח, ותמיד שומרת על רגישות לגבי ההעדפות אישיות, כך שניתן למצוא במקום מנעד רחב של טעמים, כך שכל משפחה שחוגגת שבת חתן, תצא מרוצה, נרגשת ומסופקת ברמה הקולינרית.

קייטרינג לחינה
כל מה שצריך לדעת על קייטרינג לשבת חתן

אירוע מושלם מתחיל עם קייטרינג איכותי ומנוסה בהפקת שבת חתן ואירועים!
 

קייטרינג לשבת חתן שכולם ישבחו!

תראו איזה מבצע בישלנו לכם!

שבת חתן כולל 3 סעודות

סעודה ראשונה:
6 סוגי סלטים 3 סוגי תוספות 2 סוגי דג מנה ראשונה 3 סוגי מנות עקריות לחמניות

סעודה שניה:
6 סוגי סלטים 3 סוגי תוספות 2 סוגי דג מנה ראשונה/חמין בשרי 3 סוגי מנות עקריות לחמניות

​סעודה שלישית: 
דג מטוגן, שני סוגי פשטידה, 4 סוגי סלטים


כל זה ב110 ₪ כולל מע"מ לאדם (מינימום 60 מנות)