קייטרינג לשבת חתן כל מה שצריך לדעת

יש לכם אירוע שבת חתן בקרוב? מזל טוב! ובהזדמנות זו אנו רוצים שתכירו אותנו, קייטרינג מאמא דלישס מהמובילים בארץ לאירוח והסעדת אורחים בשבת חתן, את אירועי השבת חתן נהוג לחגוג בשבת שלאחר החתונה עם כל המשפחה והחברים הקרובים, לאחר התפילה מגיע הסעודה המסורתית שכולם מחכים לה ופה אין מקום לטעיות.

מה צריך לדעת לפני שמזמינים קייטרינג

כיום כששואלים אתכם איך היה האירוע? בתשובתכם ישר מתייחסים לטיב אוכל, האוכל הוא אחד המרכיבים המרכזיים בכל אירוע והצלחת האירוע תלויה בו באופן מוחלט, אז איך בכל זאת ניתן קייטרינג מוצלח לשבת חתן? האומנם אנחנו לא מכינים את האוכל בעצמנו ואפשרות זו כבר מזמן היא לא אופציה, יש מגוון דרכים שדרכם ניתן להגדיל משמעותית את הסיכויים שבהם האוכל יצא מוצלח ואנו נעמוד
על המרכזיים שבהם.

תמיד להיות עם היד על הדופק

האומנם אנו מזמינים שרותי קייטרינג לרוב בכדי להקל על מלאכת העבודה הרבה אבל אין זה אומר שעלינו לסמוך בעיניים עצומות על נותני השירות שלנו, פיקוח הוא דבר חשוב בכל שירות שאנו מקבלים בעיקר כדי לוודא שנקבל את השירות ברמת הציפיות לפחות או מעבר לה, הדבר הראשן שיש לעשות בחיפוש חברת קייטרינג הוא לבקש המלצות מאנשים שחו את השירות, בדומה לבתי מלון שאתם מזמינים או שירותים כאלו ואחרים אין טוב יותר מאשר לשמוע חוות דעת ממקור ראשון אבל לא די בכך, השאלות הבאות שיש לשאול הם: מה הניסיון של בית העסק? מה המומחיות שלהם? מי מכין את האוכל? איפה מכינים? איפה קונים את המצרכים? מהו הכשרות? (במידה והנושא חשוב לכם) וכיצד האוכל מובא אל מקום האירוע?

שאלות אלו ועוד רבות בסגנונם יכולות לשפוך המון אור והבנה האם החברה שעומדת מולכם יכולה לעמוד בציפיות שלכם מבכל הבחינות, חברות קייטרינג מקצועיות שעובדות באופן מלא היו ארוכות לספק עבורכם הסעדה בכל כמות של אורחים, יש להם את כל הכלים הדרושים והידע להוציא מנות באיכות גבוה ללא פשרות.

ממה כדי להיזהר כשמזמינים קייטרינג?

תעשיית הקייטרינג גדלה מאוד בעשור האחרון, כבר איננו שומעים על אירועים שאת מלאכת ההסעדה מבצעים באופן אישי במטבח ביתי, הקלות הרבה שניתן להזמין כל סוגי מזון ובמחירים סבירים הפכה להיות האופציה המועדפת כיום, עם הביקוש הגדול החלו לקום חברות רבות חלק רשומות כדין וחלק פירטיות העוסקות בתחום ואחד הפרמטרים הקריטיים שכדי לוודא הוא שבחרתם בחברה שעובדת כחוק, כשדברים נעשים כחוק יש רישומים על כל דבר שיוצא וניכנס והדברים שקופים הרבה יותר, בנוסף חברות אלו היו תמיד בפיקוח משרד הבריאות ויעבדו על פי עקרונותיו.

טיפ חשוב

מומלץ לוודא שהקייטרינג מובל אל מקום האירוע באמצעים המוכשרים לכך כדוגמת רכב עם מיזוג וכלים ייעודיים לשמירת טריות מזון, הובלת מזון באופן פירטי עלול לסכן גם את האוכל שבושל באיכות הגבוה ביותר.

לסיכום

הזמנת שירותי קייטרינג כיום אומנם נוחה יותר מתמיד אך חשוב תמיד לפקוח עיניים ולוודא שהדברים נעשים על פי הנחיותיכם, אחרי הצלחת האירוע תלויה בכך, אם בצעתם את כל האמור לעיל הדבר יצמצם משמעותית את האפשרות לקבל קייטרינג ירוד שאינו עונה על הציפיות.

יש לכם שאלה? רוצים לקבל ייעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור: