קייטרינג ליום הולדת ילדים

קייטרינג לימי הולדת ילדים הוא דבר פופולרי מאוד באירועים, היום בשונה מבעבר ההורים כבר לא טורחים בהכנת האוכל והשתיה באופן עצמאי אלא מעדיפים להסיר כל דאגה ולהזמין שרותי קייטרינג מקצועיים עם מבחר עשיר של מנות וקישוטי אוכל ישירות לאירוע,

כשיש יום הולדת אז מזמינים את כל החברים מהגן, מהכיתה, ילדים מהחוג, ילדים של הקולגות שלכם מהעבודה וכו' קל וחומר שמשימת הבישל הופכת למקצועית ומאתגרת, חברת מאמא דלישס מפיקה ימי הולדת לילדים כבר מעל לעשור ודואגת שביום הזה אתם תחגגו ביחד עם הילידם שלכם ולא תצטאכו לדאוג לדבר.
קייטרינג יום הולדת ילדים
חייגו אלינו ותשמעו על תפריט קייטרינג ליום הולדת הייחודי והמותאם לאירועי שלכם 08-9412585

איך בוחרים קייטרינג שמתאים ליום הולדת ילדים?

  • חשוב מאד שהאוכל יהיה איכותי, הן לילדים והן למבוגרים. האוכל צריך להיות ברמה גבוהה, עם חומרי גלם טובים. לא משנה אם זה קייטרינג פשוט יחסית או משהו יוקרתי שעומד מאחוריו שף מפורסם, כל מה שנכנס לפה צריך להיות ברמה גבוהה. כמובן שחשוב שיתאים לאורחים בכל הגילאים ברמת אלרגיות, כשרות ודברים שלא אוכלים, כמו אם יש מישהו צמחוני או טבעוני. שלא יהיה מישהו שמרגיש מקופח.
  1. חשוב מאד שהאוכל יהיה בסגנון שילדים אוהבים, ובעיקר מגוון. נכון שלא צריך לדחוף להם רק סוכר כדי לחסוך בכסף, אבל אפשר להשקיע בקינוחים נחמדים ובריאים, ושיהיה מגוון כדי שיוכלו לבחור, מעוגיות איכותיות, פירות ועד ממתקים ועוגות טעימות.
צ'יפס
קייטרינג ילדים קינוחים
קייטרינג ילידם בשרי