קייטרינג לאירוע

מאמא דלישס היא חברה המספקת שירותי קייטרינג לאירוע, למוסדות, חברות ועסקים. כיום היא נחשבת לבין החברות המובילות והמומלצות ביותר בענף ההסעדה במדינת ישראל, עם וותק של למעלה משלושים שנות פעילות בתחום. צוות העובדים של החברה מורכב מאנשי מקצוע חרוצים ומקצועיים המתמחים בהגשה של קייטרינג מכל הסוגים. החל מקייטרינג קטן ועד לשירותים רחבים יותר. החברה חרטה על דגלה את כל נושא המצוינות במסגרת השירות ומעניקה דגש מרכזי על מתן שירות אדיב ומקצועי.
 

​שילוב מנצח בין שירות ואוכל איכותי משובח

השילוב המנצח בין שירות ללא פשרות ואוכל ביתי משובח הוא מה שהפך את מאמא דלישס לחברה בעלת חוג לקוחות נאמן וקבוע אשר נהנה ממנות האוכל המשובחות מדי יום ביומו ובפרט בימי חמישי ושישי. המתחם של החברה מציע ללקוחות ליהנות בנוסף מאוכל מוכן לשישי שבת. מאמא דלישס מעמידה לרשות קהל לקוחותיה מגוון רחב ועשיר של מנות אוכל שנבנות במסגרת תפריט קייטרינג מושקע ואיכותי. התפריט שמציעה החברה כולל מנות פתיחה וסלטים, תבשילי בשר משובחים למנות עיקריות וקינוחים מענגים לכל סוגי האירועים.

מגוון מנות משובחות

החברה מעניקה אפשרות ללקוחותיה להזמין או לשלב במסגרת התפריט גם מנות מיוחדות כמו למשל מנות מסורתיות שמהוות חלק אינטגרלי מאישיותכם. כל עוד מדובר על קייטרינג מדובר על קייטרינג של מאמא דלישס ולא רק בזכות הטעמים הנפלאים, ההכשר, הניקיון ורמת ההיגיינה הגבוהה אלא בעקבות הניסיון הרב במסגרת הגשת קייטרינג לאירועים. הידע המצטבר של החברה מאפשר לה לערוך ולתכנן כל אירוע בצורה המושלמת ביותר והפידבקים החיוביים שניתנים לחברה על ידי לקוחותיה מאששים עובדות אלו.

קהל הלקוחות

האוכל המתבשל במטבח של מאמא דלישס הוא ברמה הגבוהה ביותר ונעשה תוך כדי הקפדה על אסתטיקה למרות שמדובר בכמויות אוכל גדולות. החברה משקיעה המון משאבים בחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר, מה שניכר בטעם הנפלא והייחודי של כל מנה. מדי יום ביומו מסעיד המטבח של החברה מפעלי תעשייה, מרכזים לוגיסטיים וחברות היי טק שנחשבות לבין המובילות ביותר במשק. החברה מוציאה בדרך כלל שירותי קייטרינג לאירועים פרטיים ואולמות אירועים יוקרתיים וידועים.
 
שניצל
קייטרינג לאירוע