קייטרינג לאירוע בבית

עורכים אירוע? מתלבטים אם כדאי להזמין קייטרינג לאירוע בבית? אירוע הוא מאורע משמח ושובר שיגרה! כמה נחמד וטוב לגוון את השגרה עם אירוע נחמד וחגיגי. בין אם אתם עורכים מסיבת יום הולדת ובין אם מדובר בבת מצווה. מה שלא יהיה, השמחה היא גדולה. וזה הזמן שלכם לשמוח וליהנות עם כל הנשמה! תמצו היטב את הרגעים הללו.

אירוח סעודה בביתכם

לעתים מצליחה השאלה הזו לעצור את השמחה ואת ההתרגשות, והיא תוקעת מקל בגלגלי השמחה. כי אם אתם חושבים להכין את התקרובת בעצמכם, אתם עלולים לשקוע בלהט ההכנות ולהירדם על ספרי המתכונים במקום להתרגש ולשמוח. למה לכם?

הזמנת קייטרינג לאירוע בבית

אז במקום לחוות את רגעי השמחה הללו בתוך קלחת של הכנות ועשייה, קניות, בירורים, קילופים ואפיות. אנחנו ממליצים לכם לברר כל קייטרינג לאירוע בבית. אתם תופתעו מההצעות שיש לקייטרינג להציע לכם, המבחר של האוכל הוא עצום והרמה הקולינרית שלהם נהדרת. כך תפתיעו גם את האורחים שלכם!

גם התפקוד שלכם בשעת השמחה תהיה טובה יותר כי אתם תהיו נינוחים בדבר האוכל המוגש. לא תצטרכו לרוץ באמצע להקפיץ שוב את הירקות, ולא לבדוק אם התאדו כל המים מהתבשיל כמו שכתוב בהוראות ההכנה. אתם הזמנתם אוכל מוכן וכך אתם מקבלים אותו. אתם פנויים בשביל לחוג את השמחה שלכם, לקבל את המשתתפים בחגיגה שלכם בכבוד ולבלות איתם בהנאה.

ארגון אירוע בבית

  • בררו כיצד מגיע האוכל. האם הוא מגיע ארוז בכלי פלסטיק – מתאים לחימום במיקרוגל. או שהוא מגיע בתבניות אלומיניום חד פעמיות שתוכלו לחמם בתנור או על פלטה חשמלית. כמובן שתוכלו לציין את העדפות שלכם.
  • באיזו טמפרטורה מגיע האוכל? ולמעשה – כמה זמן תצטרכו לחמם אותו. אם האוכל מגיע טרי וחמים הוא יתחמם במהירות. אם הוא קר או קפוא, ייקח מעט יותר זמן עד לחימום מיטבי.
  • מי מגיש? אם הזמנתם מלצרים אתם יכולים להיות רגועים, הם מכירים את העבודה הזו היטב. אם אתם מגישים בעצמכם בררו אם יש הוראות מיוחדות. 
קייטרינג מאמא דלישס
קייטרינג לאירוע בבית