קייטרינג לאירועים מצומצמים

אירוע אינו חייב להיות עבור מאות מוזמנים, וגם כשמדובר על חתונה היא יכולה להיות רק עבור המעגל הקרוב ביותר, כך שסה"כ מדובר על פחות ממאה איש. כמו כן אירועים קטנים יכולים להיות תחת הכותרת של אירוע עסקי, ימי כיף לצוות, ברית מילה במעגל מצומצם, חנוכת בית ועוד. הנקודה היא שעדיין מדובר על כמות אנשים שמאתגר לבשל עבורם לבד, ועדיין לא מדובר על כמות מסיבית. הרבה פעמים כאשר מדובר על קייטרינג אירועים קטנים, חברות הסעדה נוטות לזרוק מחירים מנופחים. על כן אנו מציעים את שירותי חברת "מאמא דלישס", גם עבור אירועים קטנים, וכל זאת במחירים שפויים ונוחים.

קייטרינג לאירוע עסקי

יחס אישי בכל מנה

חברת קייטרינג מאמא דלישס ידועה כחברת הסעדה עבור מגוון אירועים כבר כמעט כשלושים שנה. ניסיון שכזה אינו הולך ברגל, וניתן ללמוד מכך הן על המקצועיות שלה והן על ההצלחה שלה במקרה של אלפי לקוחות חוזרים. כאשר פונים אל "מאמא דלישס", ניתן לצפות ליחס אישי, לחומרי גלם איכותיים וטריים וליחס חם ואדיב. החברה מעסיקה את מיטב הבשלנים ואנשי המקצוע בתחום, כך שניתן למצוא אצלה מגוון מאכלים וסגנונות. הכול שאלה מה הלקוח מבקש, ומכאן ניתן להמשיך לעבר ירידה לפרטים כגון כמות, תוספות וקינוחים.

מקצועיות ללא פשרות

כאשר מדובר על קייטרינג לאירועים קטנים, הרי שחשיבות האסתטיקה מקבלת משנה חשיבות, כיוון שכל פרט בולט לעין. מבחינת "מאמא דלישס" מדובר על סיבה למסיבה, כי היא אוהבת להשקיע בפרטים הקטנים ולתת נגיעה של חום ורגש בכל פרט ופרט. עם זאת אין להסיק שהיא לא משקיעה בכך גם כשמדובר באירועים גדולים, וזה כאמור כבר עניין של אכפתיות מקצועית.

תפריט מותאם אישית

נותרו שאלות לגבי לאירועים קטנים, רוצים להבין ממה מורכב המחיר, כיצד ניתן להוזיל עלויות, מהו התפריט הבסיסי, אלו כיוונים ניתן להוסיף, מה שירותי הקייטרינג כולל? ובכן אין שום בעיה, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעבור על כל הפרטים. כך שאין זה משנה מהו גודל האירוע, כיוון שחברת "מאמא דלישס" יודעת להתאים עצמה עבור כל צורך ולפי כל אופי. מה נותר? לספר לחברה על האירוע, לשתף בשאיפה וכדומה, כך שביחד ייבנה הקונספט הקולינרי הנכון ביותר.

יש לכם שאלה? רוצים לקבל ייעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור: