קייטרינג לאירועים גדולים

יש לכם אירוע גדול בפתח? זה הזמן לדעת כיצד בוחרים חברת קייטרינג שתעשה עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר, בארץ קיימות לא מעט חברות המציעות שירותי הסעדה, חלקם קמו בשנים האחרונות וחלקם עובדות כבר כמה עשורים טובים, היכולת להבחין בין חברות שמספקות קייטרינג איכותי לאלו שעדיין נמצאות בגבול שבין עבודה מקצועית לחובבנית מורגש היטב, בייחוד בטיב האוכל ובשירות, אז אם אינכם רוצים להיות בין אלו שיקבלו שירות שאינו משביע רצון כדי לבדוק מספר נקודות חשובות:.

ראשית חשוב לדעת כשמדובר באירועים עם מספר מוזמנים גדול נניח מעל 150+ האירוע הופך להיות מאוד ריווחי ואף חברת קייטרינג לא תהסס להציע לכם שירות, אך חשוב לשאול האם כל חברות הקייטרינג מסוגלות לבשל לכמות כזו של אנשים? התשובה היא לא, הדרישות באירוע שכזה הוא לא רק כוח אדם רב ומיומן אלא קודם כל מקום מותאם ומרווח, כלים גדולים המתאימים לבישול בכמות גדולה וכמובן שינוע באמצעים העומדים בקנה אחד עם תקנות משרד הבריאות.

דגשים לבחירת חברת קייטרינג

לרוב איננו מכירים חברות או אנשים העוסקים בתחום ועלינו לבצע חיפוש קצר וקבלת הצעות מחיר, את החיפוש מומלץ להתחיל דווקא עם אנשים קרובים או מכרים שאולי מכירים ויכולים לספק חוות דעת ממקור ראשון, אם כל הכבוד למה שחברות רושמות על עצמם באתרי אינטרנט, היחידים שיכולים לשפוט ולהעיד אלו הלקוחות שלהם, ועל זה אנו שמים דגש רב כאן אצלנו בקייטרינג של מאמא דלישס.

התשובות שאתם חייבים לקבל

מי חתום על האוכל? איזה הכשרה יש לו? מהיכן ניקנה המזון? איפה מכינים אותו? איזה כשרות יש לו? כיצד משנעים את המזון אל מקום האירוע? כל זאת ועוד אלו פרטים שחובה עליכם לדעת, עם התשובות שתקבלו תוכלו הבין האם מדובר בחברה מסודרת או כזו שעדיין לא שם, חברות קייטרינג שמכבדות את עצמם יפתחו פניכם כל מה שתרצו לדעת כולל יום טעימות וסיור במתחם שבו הכל קורה, כמובן ששף מקצועי יהיה חתום על כל מנה שיוצאת, האוכל יהיה טרי טרי ויגיע אליכם ברכבים מותאמים עם מיזוג עד הצלחת.

צריכים גם מלצרים?

אין מה לעשות שבארץ מאוד מחוברים לסגנון ההגשה האמריקאי שבו מלצרים עושים עבורכם את העבודה ומגישים לשולחן את המנות והשתייה, חברות קייטרינג מסודרות יאפשרו לכם לשכור מלצרים מקצועיים וברמנים בכמות הדרושה לכם ובכך לעלות את רמת האירוע.

לסיכום

ידוע שלהזמין קייטרינג זו משימה קלה במיוחד כיום, בצלצול אחד ניתן להזמין כמויות של מנות בכל גודל לכל מספר מוזמנים שקיים אצלכם באירוע, אך חשוב לזכור אם תתנו לדברים לזרום מבלי לפקח על נותני השירות קיים סיכוי שתקבלו אירועי שאינו משביע רצון ואפשר להימנע מכך.

יש לכם שאלה? רוצים לקבל ייעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור:
סגירת תפריט
השאירו פרטים ומיד נחזור:
דילוג לתוכן