סידורי פרחים וארגון השולחן לקייטרינג מושלם

מתכננים אירוע פרטי או אירוע חברה? לאחר שארגנתם את רשימת המוזמנים והזמנתם תכנים מרתקים כמו להקה לחתונות או מרצים מבוקשים הגיע הזמן לתכנן את הרגע לו כולם מצפים – הארוחה המוגשת אחר כבוד. קייטרינג מושלם הוא שילוב חכם והרמוני של מספר אלמנטים – גלו מהם במאמר הבא.

שילוב של מנות מגוונות

אם בעבר היינו מסתפקים רק בשתיים שלוש מנות מהן המוזמנים שלנו הרכיבו את הארוחה היום המוזמנים שלכם מצפים להרבה יותר. נסו למצוא שילובים מגוונים של מספר תוספות, מספר מנות עיקריות ולהפתיע גם את המוזמנים להם יש דרישות מיוחדות כמו הטבעוניים והצמחוניים ביניהם, הרגישים לחלב או האלרגיים לקמח.

קפצו לספק הקייטרינג לטעום מנות

גם אם אינכם משתמשים בקייטרינג הקבוע של האולם, מומלץ לטעום מראש את המנות השונות ולגלות לאיזה סגנון אתם מתחברים. חלק ירצו לשלב מנות ממטבחים שונים כמו מנות בסגנון איטלקי בשילוב סגנון ים תיכוני ואחרים ירצו דווקא לדבוק במנות קייטרינג צמחוני או בשרי מוכר ועממי. המגוון העצום של המנות המוצעות כיום עשוי לבלבל ולכן הלשון שלכם יכולה לסייע למצוא את האפשרויות האהובות ביותר שגם האורחים שלכם יטעמו בשמחה.

סידורי פרחים: הטבע נכנס לחלל האולם או המרחב הביתי

אם בחרתם לחגוג את האירוע שלכם באולם או במרחב הביתי תגלו כי קיים אלמנט אחד שיהפוך את השולחן עם מעדני הקייטרינג למושך ומזמין במיוחד. לא, אין זה רק מגש המתוקים או מזרקת השוקולד אלא דווקא אלמנט שאינו אכיל. סידורי פרחים הופכים את האירוע שלכם ליוקרתי וקלאסי ומאפשרים לעטר את שולחן הקייטרינג בצורה חיה ומלבלבת. סידורי פרחים מוסיפים צבעים מרתקים לשולחן וניחוח משכר שימשוך את האורחים שלכם לשולחן המעוטר ויהפוך אותו לחגיגי במיוחד.

אל תשכחו את המתוקים

אין ארוחה בלי קינוח מושלם. נסו להתאים מגוון רחב של סוגי קינוחי לאוכלוסיות שונות. חלק מהאנשים לא אוכלים מוצרים עתירי סוכר, אחרים יסתפקו בסלסלת פירות בלבד ויש כאלה שבלי עוגיות איכותיות לא ימצאו את מבוקשם על שולחן הקינוחים. הפכו את השולחן למקום בו אנשים יכולים לקחת מספר צלחות קטנות ולבצע שילובים מרתקים כמו של ג'לי ופירות או עוגה עם מוס שוקולד.
 
 
הזמינו מספר מנות גדול יותר מכמות המוזמנים

באירועים גדולים תגלו כי כמות המוזמנים שהערכתם שתגיע עשויה להיות שונה מהצפוי. אם הגיעה כמות קטנה יותר מהצפוי תוכלו לקחת חלק מהמאכלים שסיפקה חברת הקייטרינג הביתה ולהתפנק במזון איכותי, אך מה אם הזמנתם פחות מנות מכמות האורחים שהגיעה? לא נעים. לכן, נסו תמיד להעריך בנדיבות את כמות האורחים שלכם, להכין מספר שולחנות עודפים עם סידורי פרחים מלבלבים על כל שולחן ולעצב את המתחם בצורה קלאסית ומזמינה.
הדרך לאירוע מושלם מתחילה מהבטן – לכן אל תתפשרו על קייטרינג בינוני שאתם מזמינים. שיהיה לכם אירוע נפלא וטעים