משמעות הקייטרינג לאירועים עסקיים

אירוע עסקי, להבדיל מאירוע רגיל, צריך ליצור רושם רב ותחושת איכות אצל המוזמנים כיוון שככול שהאירוע יהיה יותר מוצלח, כך ההרגשה החיובית תושלך על טיב העסק. כך שאם אירוע זורם בצורה חלקה, מעניק אווירה נינוחה ודואג למטעמים ופינוקים, הרי שהלקוחות הפוטנציאלים, או השותפים העסקים, יסיקו שאותו בית עסק לא יודע רק להרים אירועים, אלא גם בטח יודע לנהל עסקים. על מנת להיות רגועים שאירוע עסקי יעבור ללא תקלות ובאופן חלק,מומלץ להפקיד את מגוון הסידורים אצל קייטרינג לאירועים איכותי.

קייטרינג לאירוע עסקי

תשומת לב לדברים הקטנים

קייטרינג איכותי לא רק ידאג להגיש מוצרים טריים ואוכל טעים ומרענן, אלא גם ידאג למגוון נושאים נוספים. באופן שכזה ניתן לסמוך עליו שהוא יהיה קשוב לצרכים ספציפיים של אורחים, ישים לב מתי יש חוסר בכיסאות או במקום ליד השולחן, או לחלופין מתי יש יותר מידי מקומות ישיבה ופחות מידי אורחים ועל כן מוטב להוריד מספר שולחנות על מנת לצור תחושה של ריבוי אורחים והיענות מלאה מצד כל המוזמנים.

אם באירוע משפחתי העיקר זה עצם המפגש ומהות האירוע, הרי שבאירוע עסקי המהות היא ליצור קשרים, להרשים ולהצהיר על רף גבוה של איכות התנהלות העסק. על כן אין זה המקום לחסוך או להתפשר על איכות הקייטרינג, אלא זו סיטואציה בה יש לתת את הכול ועל הצד הטוב יותר, אחרת מוטב פשוט לוותר על האירוע. על כן יש לראות באירוע עסקי מעין כרטיס ביקור של החברה, כך שאם האירוע מוצלח אותו בית עסק מקבל נקודות זכות, מרוויח לקוחות חדשים ושומר על הקיימים.

עם זאת ישנם כן מספר קריטריונים שמשותפים הן לאירוע עסקי והן לאירוע כללי וביניהם ניתן למצוא את סדר התנהלות הערב. כך שקודם כל יש להציע לאורחים אוכל מהיר על מנת להרגיע את קיבתם, לאחר מכן יש לעבור מהות הערב, (נאומים או הופעות), ואז יש לחזור אל שלב האוכל כאשר ברקע מתנגנת מוזיקת רקע נעימה אשר מאפשרת לנהל סמול טוק ולסגור עסקאות.

קייטרינג מאמא דלישס הוקם לפני 30 שנה במטרה לספק שירותי קייטרינג איכותיים וטעימים במחיר שווה לכל נפש. בקייטרינג מעסיקים את בעלי המקצוע והטבחים הטובים והמקצועיים ביותר ומשתמשים בחומרי גלם טריים בלבד אשר נקנים מדי יום בשווקים. מחפשים קייטרינג לאירוע העסקי שלכם? המומחיות שלנו היא קייטרינג לאירועים עסקיים ומאות לקוחות מרוצים יעידו על כך.

נשמח לעמוד לשירותכם, קייטרינג מאמא דלישס. לפרטים נוספים ויצירת קשר התקשרו 08-941-2585

יש לכם שאלה? רוצים לקבל ייעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור: