כיצד מגישים את מנות הקייטרינג באירוע

ראשית, הגשת מנות במהלך האירוע נחשב לפרמטר חשוב בהחלט, אשר נמדד לפי טכניקות שונות ומגוונות שכל חברת קייטרינג מציעה. שנית, חברות קייטרינג לאירועים פרוסות כמעט בכל עיר, כל אחת מהן מביאה את היחס, השירות והעיצוב השונה שלה. כאשר אתם נערכים לאירוע כגון: בת מצווה, בר מצווה, חתונה, שבת חתן וכן הלאה. חשוב שתוודאו, כיצד תרצו שהמנות יוגשו למוזמנים שלכם. מפני שדבר זה, מהווה חשיבות רבה לכך אורך ומביא היבט אחר
 

תפריט מגוון לצד העיצוב

תחילה לפני שתעלו את נושא העיצוב לנציג הקייטרינג ואופן הגשת המנות באירוע, וודאי תבחרו לפני הכול את תפריט האוכל שהכי אהבתם. בין אם זה בשרי, לבין אם זה חלבי. כאמור, הפרזנטציה והיצירתיות שניתן לעשות עם מנות האוכל הנו מדהים, דבר שיכול לשלב המון ווריאציות מיוחדות אשר ידהימו את כל המוזמנים. התחושה של קבלת מנה מעוצבת בקישוטים מיוחדים ובצורות שונות גורמת לאורח אושר, שמחה והנאה גדולה.

הגשת מנות לפי סוג האירוע

כידוע, רוב חברות קייטרינג מגיעים עם צוות מלצרים מקצועי אשר מטרתם לדאוג לשביעות רצונו של כל מוזמן כך שלא יחסר דבר. אך כל זה נמדד בסוג האירוע, בין אם מדובר על אירוע עסקי או אירוע חגיגי, וגם האם האירוע נעשה בשעות הצהריים או בערב. לפיכך תוכלו לבחור אם להגיש בסגנון בופה או בסגנון אלגנטי יותר והוא הגשה על השולחנות בעזרת צוות המלצרים. יש לציין, שהגשה מצוות המלצרים מביאה ערך מוסף אחר ומשנה את האווירה באירוע. כך גם המוזמנים התרשמו והתפלאו מצורת ההגשה, מעיצוב המנה שתבחרו וכמובן מהשירות האדיב של כל מלצר.

רעיונות להגשת מנות באירוע

במידה ואתם עוד תוהים, כיצד להגיש את המנות באירוע תמיד תוכלו להתייעץ עם מי שכבר עבר את התהליך באירוע שיכול להיות אצל חברים או משפחה. כלומר מאירועים קודמים ומחוות דעת של חברים תוכלו לגבש יחד את הגשת המנה באירוע, כאשר יש כמה אלמנטים בולטים להגשת מנות. כגון: בישול מול האורחים, מגשי מנות בעיצובים אשר מותאמים לתפאורה באירוע,בופה וכן הלאה. בסיכומו של דבר, אופן ההגשה כמו שנאמר לעיל, תלוי בסוג האירוע שתרצו להשקיע, והרושם הסופי שתרצו שהמוזמנים יקחו איתם שיכול להיות, חוויות מהאירוע וטעמים נהדרים של מאכלים.

קייטרינג מאמא דלישס הוקם לפני 30 שנה במטרה לספק שירותי קייטרינג איכותיים וטעימים במחיר שווה לכל נפש. בקייטרינג מעסיקים את בעלי המקצוע והטבחים הטובים והמקצועיים ביותר ומשתמשים בחומרי גלם טריים בלבד אשר נקנים מדי יום בשווקים. מחפשים קייטרינג לאירוע שלכם? המומחיות שלנו היא קייטרינג לאירועים ומאות לקוחות מרוצים יעידו על כך.

נשמח לעמוד לשירותכם, קייטרינג מאמא דלישס. 08-941-2585 לפרטים נוספים ויצירת קשר - לחצו כאן!
קייטרינג מאמא דלישס
קייטרינג