טיפים כיצד לבחור קייטרינג איכותי

אם אתם מתכננים אירוע בקרוב, חשוב מספיק מראש למצוא קייטרינג איכותי שיתאים לסוג האירוע שאתם מתכננים. יש סוגים רבים של קייטרינג וכמובן המחיר יכול לנוע בין מחיר שווה לכל נפש עד למחירים גבוהים מאוד. חברות קייטרינג איכותיות והוגנות יאפשרו לכם לגוון את התפריט ולבחור בדיוק את המנות שאתם רוצים מתוך התפריט האפשרי שלהן מבלי לדרוש מחירים גבוהים יותר על בחירות אחרות ומיוחדות. 

כמובן שמנות עם חומרי גלם יקרים יותר יהיו יקרות יותר ממנות עם חומרי גלם זולים יותר אך עדיין ניתן להעריך אם התמחור הוא הוגן ותואם למנה בצורה סבירה. ניתן כמובן גם לבחור מתוך תפריטים קיימים של חברת הקייטרינג ולא לעשות שינויים שיכולים לייקר את העלות.
 

אל תתפשרו על טעימות

אלא אם כן אתם כבר מכירים את חברת הקייטרינג או סומכים על המלצות של לקוחות קודמים, לא כדאי לוותר על ארוחת טעימות. חשוב לבדוק האם האוכל טעים, טרי, מוגש בצורה אסתטית וכן האם המנות מיוחדות, האם המנות יצירתיות? האם אתם חווים חוויה מיוחדת ומפנקת בארוחת הטעימות? כך תוכלו להתרשם אם גם האורחים שלכם ייהנו ויתלהבו מהמנות שיוגשו באירוע שלכם בחברת הקייטרינג שתבחרו. 

אירוח הקייטרינג

קחו בחשבון שיש אפשרויות שונות ורבות לדרך בה תתבצע הארוחה שחברת הקייטרינג תערוך עבורכם. וזאת לרוב קשור לאופי האירוע באם מדובר בקייטרינג ליום הולדת או קייטרינג לשבת חתן או לחתונה, לכל אחד יש סדר ואירגון במיוחד בשישלו, רוב חברות הקייטרינג מביאות את המזון מהמטבח שלהן מוכן, אבל יש חברות קייטרינג איכותי שמבשלות את האוכל במקום האירוע לדוגמה באירוע חתונה וזאת לצורך טריות מרבית. חשוב להתעניין ולבדוק מי מבשל את האוכל? האם זה בישול של שף, מי הם הטבחים, מה הוא ניסיונם? חשוב לברר על איכות חומרי הגלם ועל טריותם. כדאי לברר ולהתרשם לגבי איכות השירות של מלצרים ומגישים של חברת הקייטרינג והאם איכות השירות תואמת לדרישות שלכם ולציפיות של האורחים שלכם. שווה גם לבדוק באיזה כלים יוגש האוכל והאם הכלים נאים ויוקרתיים מספיק לאירוע שלכם אם אתם מתכננים אירוע חשוב מאוד. הכול צריך להיות באיכות הגבוהה ביותר. 

התרשמות מקצועית

זכרו כי חלק מהאורחים שלכם ודאי היה באירועים רבים קודמים, ולכן הוא מבין ויודע להשוות את איכות הקייטרינג ולכן אם אתם לא בטוחים, קחו אתכם לארוחת הטעימות חבר או עמית שמבין בתחום הקולינריה ובתחום האירועים כדי לקבל חוות דעת מקצועית ומנוסה יותר לגבי הקייטרינג שאתם בוחרים. בין אם האירוע שלכם הוא אירוע עסקי או אירוע משפחתי חשוב לא להתפשר ולבדוק את כל הפרטים הקטנים כדי שהקייטרינג שתבחרו יהיה מצוין ומושלם. אם אתם לא בטוחים איזה מנות יתאימו לסוג האורחים שלכם, אל תחששו להתייעץ עם חברת הקייטרינג. חברת קייטרינג מנוסה תדע לספר לכם מניסיונה העשיר איזה סוג מנות מתאימות לסוג האורחים שמיועדים להגיע לאירוע שאתם מתכננים.
 
קייטרינג מאמא דלישס
קייטרינג מאמא