ממליצים עלינו

קייטרינג מאמא דלישס שלום.
חשוב לנו ואני מדגישה את המילה לנו כעובדי הרשות שמאד נהנינו מהאוכל.היה טעים מאד ודלישס.הזדמנות להודות לך אישית גם על הזמינות והשרות והנחמדות .הכל בחבילה אחת אין דברים כאלה.תודה מכל הלב.
רונית.

■■■

מאמא דלישס שלום רב!
תודה על האוכל הנפלא היה טעים מאד הכל הגיע מסודר ונקי מאד תודה על הכל גם על היחס השרות על הסבלנות ואנחנו ניפגש בעתיד..

■■■

שמוליק היקר
לפני שהחלטנו להזמין ממך את הקייטרינג לא ידענו מה טיב האוכל, מה הכמויות וזה היה הימור לא קטן..רק שתדע שאמרתי לעינת שהתנגדה בהתחלה שאתה משדר אמינות וסבלנות ואתה נעים הליכות..ואכן לא טעיתי הפוך צדקתי ובגדול!!תהיה גאה במי שאתה ובמה שאתה מוכר .תודה על הכל איש יקר!!
אם תיתקל בלא בטוחים כמוני אשמח להמליץ עליך בעיקר בשבילם !!!
המון המון המון תודה
אורן ועינת

■■■

לקייטרינג מאמא דלישס המדהימים
ברצוני להודות למאמא דלישס המקסימים על ה קיטרינג לבר מצווה שהזמנו של הבן. האוכל היה טעים מאד המנות חולקו בצורה טובה ומסודרת להפליא והשרות היה מעל למצופה
שירלי

■■■

לקייטרינג מאמא דלישס,
שבוע טוב!!
רציתי להגיד תודה רבה על הכל . היה פשוט טעים ובשפע ב"ה. האוכל לא הפסיק לצבור תשבוחות . היה קייטרינג מעלה ! תודה רבה על העזרה והשירות החם אין כמוך..שבוע טוב ומוצלח!!
רוני

■■■

כל הצוות קייטרינג מאמא דלישס
מבקשים להודות לך על לווי ויעוץ מקצועי לקראת אירוע חינה
תודה על העצה הטובה והשרות המקצועי תודה על עיצוב האולם המקסים ושיתוף הפעולה להגשמת החלום
תודה על האוכל הטעים והשרות האדיב
בהערכה רבה שנדע רק שמחות
ממשפחת ביטון אופירה שמעון אורטל וליאור
מש ביטון 20.12.12

■■■

מאמא דלישס היקרים
היה פשוט תענוג קייטרינג והאוכל היה עשוי בטוב טעם, איכותי ומתובל כהלכה.פשוט ללקק את האצבעות. תודה על השרות, העצות בבחירת התפריט והיחס האדיב.אכן מאמא דלישס הוא ברמה גבוהה.שניפגש רק בשמחות אמן.
יורם חביביאן

■■■

שמוליק שלום.
חשוב לנו ואני מדגישה את המילה לנו כעובדי הרשות שמאד נהנינו מהאוכל.היה טעים מאד ודלישס.הזדמנות להודות לך אישית גם על הזמינות והשרות והנחמדות.הכל בחבילה אחת אין דברים כאלה.תודה מכל הלב.

■■■

מאמא דלישס היקרים
אלפיי תודות על קייטרינג והאוכל טעים ועל השפע שהתלווה אליו קיבלנו מחמאות ממשתתפי הסעודה וזה בזכות עבודתך הקשה והמאומצת. כמו כן ההובלה וההספקה נעשו בזמן ובמאור פנים מאוד מעריכים ומוקירים
רויטל בשם בית הכנסת הגדול של צפון תל אביב
רויטאל אזולאי

■■■
סלט
מנת קייטרינג עקרית