בניית תפריט קייטרינג לאירוע

הפקה של אירוע, בין אם מדובר בחתונה, בר/בת מצווה, יום נישואין או כל מאורע אחר מחייבת חשיבה על אין ספור אלמנטים, כל זאת על מנת להפיק אירוע מושלם. עם זאת, אחד האלמנטים אשר יקבעו את הצלחת האירוע הוא ללא ספק הפן הקולינרי, ובפרט כאשר אנו בוחרים בקייטרינג אשר מוגש לאורחים. לאור העובדה כי מדובר בפרמטר אשר יקבע את הצלחת האירוע או כישלונו, בבואנו לבנות תפריט עלינו לחשוב על לא מעט גורמים, עליהם נפרט כעת בהמשך המאמר.

אורז

תפריט קייטרינג לאירוע

ראשית כל, בעת בנייה של תפריט חשוב מאוד לקבוע מראש את מסגרת התקציב, וזאת בשל העובדה כי טווח המחירים בעבור בנייה של תפריט יכול לנוע בין 40 שקלים למנה לתפריט פשוט ועד למאות שקלים לכל סועד, ולכן בבואכם לקבוע את מסגרת התקציב, חשבו היטב על הסכום אותו תהיו מוכנים להשקיע. בהתאם לזאת, בנייה של תפריט חייבת להתבצע בראש ובראשונה בהתאמה לכמות האורחים. למעשה, מדובר בנדבך המשמעותי ביותר לצורך בנייה של תפריט קייטרינג, זאת לאור העובדה כי המחיר נקבע ע"פ מספר המנות וכן מספר העמדות אשר יוגשו במהלך האירוע. יש לציין כי לעתים ייתכנו מצבים בהם תאלצו להוסיף כספים נוספים עבור מלצרים ובקשות מיוחדות.

עונתיות בבניית תפריט

פרט נוסף אותו חשוב להדגיש בנושא של תפריט קייטרינג לאירועים הוא כמובן נושא העונה. מומלץ לבחור במנות אשר מתאימות לעונה של האירוע, כך שאם לדוגמה אתם מתכננים אירוע קיץ, היצמדו לתפריט קיץ רענן והסירו אפשרות למרקים אשר פחות משתלבים עם טעם הקהל. יתרה מכך, עונתיות מדויקת תבטיח את הצלחה מרובה, ולכן יצירת קשר עם חברה מקצועית הינה חיונית לצורך התאמה מושלמת של התפריט לעונה, מסגרת התקציב ומספר האורחים.

התקשרות עם חברה מקצועית לצורך ייעוץ קולינרי מדויק

על כן, בעת הפקה של אירוע עליכם לדייק את מספר האורחים, ולפלח ע"פ גילאים (בכדי לבצע התאמה של קייטרינג לקהל הצעיר יותר), טבעונים/צמחוניים וכן שומרי כשרות. מדובר בבסיס של בניית תפריט קייטרינג לאירועים, ולכן מומלץ מאוד לעשות זאת בשלב הראשון של בניית התפריט. זאת ועוד, בעת בנייה של תפריט לאירוע מומלץ לשלב בין מספר סגנונות של בישול, החל מטאפסים ועד לעל האש, כך שהתפריט עצמו יהיה עשיר בטעמים אך עם זאת גם מסוגנן ומותאם לחך הישראלי. בנייה של תפריט לקייטרינג מומלץ לבצע באמצעות יועץ קולינרי אשר מתמחה בבנייה של תפריטי קייטרינג לאירועים, לצורך בניית תפריט קייטרינג מושלם.

מאמא דלישס, כמו שאמא מבשלת, קיבוץ אין צורים טל': 08-9412585

יש לכם שאלה? רוצים לקבל ייעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור: