בחירת קייטרינג בריא לאירועים

על טעם וריח אין טעם להתווכח- עדיף לשוחח, בעיקר כאשר הטעם משובח ומועשר במצרך ייחודי כגון שמן זית איכותי. השמן הוא לא רק תבלין, תוסף מזון, הוא הגורם לחגיגת טעמים בסוגים רבים של מאכלים. הערך התזונתי שלו הוא מן המפורסמות.

כאשר בוחרים קייטרינג בריא לאירועים חשוב לברר ולוודא מבעוד מועד- בשלב הטעימות ואף לפניו- כי הבעלים לא מתפשרים על חומרי הגלם האיכותיים ביותר, תוך דגש על חומרים טבעיים, כגון שמן הזית שנמסק מזני הזיתים המשובחים, שגדלים על קרקע עשירה.

המגוון והאיכות

זכות הלקוחות וחובתם לוודא כי המקום שבו מכינים את המזון נקי, היגייני, עובר חיטוי והדברה תקופתיים, מקפיד על תקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים. ככל שמשתמשים בחומרי גלם טבעיים כך, בהתאמה, גובר הסיכוי כי המזון שיוצע לסועדים יהיה בריא, מזין וטעים.

כאשר אתם עורכים סקר שוק זכותכם, כמי שמשלמים על השירות, לעמוד על דרישות, לרבות כאלה שמהוות תנאי סף נדרשים והכרחיים מבחינתכם. מאחר שקיים קשר ישיר בין איכות המזון לבריאות הסועדים, ההקפדה על טיבו ואיכותו חיונית ואף הכרחית.

כשאוכלים בחוץ לא תמיד קל לשלוט על כל המרכיבים והתכולות, לכן חשוב לבחור את שירות ההסעדה מחברה שלא מתפשרת אל איכות, בטיחות, טריות, היגיינה, סדר וניקיון.

שרשרת המזון היא גם ולא אחת בעיקר- שרשרת אנושית. אנשים רבים עשויים להיות מעורבים החל בשלב יצירת חומר הגלם לאוכל עד לאדם שמגיש אותו לשולחן. בעליה של חברה שאינה מתפשרת על מרכיבים שהם בבחינת ערכי הליבה של החברה, אשר איכות, מוצרים טבעיים וטריות המזון מהווים חלק בלתי נפרד מהם ודאי יקפידו ויוודאו כי המזון שיוגש יהיה טרי ובריא.

ככלל, ככל שהמזון טבעי יותר ופחות מעובד, פחות תעשייתי, כך ברור יותר כי מדובר במזון בריא. עם זעת האחריות על הבריאות מוטלת גם ואולי בעיקר על האוכלים. לדוגמה: פירות הם מאכל בריא אבל בתנאי שהם נצרכים במידה, בשל ריבוי הסוכר בסוגים רבים של הפירות, בעוד, הדוגמה ההפוכה היא הירקות, אשר מומלץ לצרוך כמה שיותר סוגים מהם, בתנאי, כמובן, שהם אינם מתובלים ברטבים שחלקם תעשייתיים ורובם משמינים...

אם חשובה לכם הבריאות ואתם חשים אחריות ומחויבות כלפי בריאות של האורחים שלכם לאירוע, שבו אתם מגישים מזון מחברת הסעדה, זכותכם ואף חובתכם לבדוק בקפידה את ההיבט החשוב הזה.

נ.ב. בשל חשיבותו של השמן שבו מטגנים מאכלים ומתבלים אותם, טבעי לבחור שמן זית איכותי. כשאתם מזמינים שירות קייטרינג על תתפשרו על איכות השמן.

מאמאדלישס