מגוון סוגי הקייטרינג הקיימים

מחפשים קייטרינג לאירועים בדרום, קייטרינג בהרצליה, בראשון לציון ובמרכז? קייטרינג מאמא דלישס תשמח להגיע לכל עיר שתערכו אירוע במרכז ובדרום. יחד עם זאת, תשמח להתאים לכם את סוג הקייטרינג שמתאים לאירוע אליו אתם נערכים. אנו במאמא דלישס נגיע אל מקום החגיגה שתבחרו ונעניק לכם שירות ויחס חם לכל שאלה. לבחירת סוג הקייטרינג שיתאים לכם לאירוע אתם מוזמנים לקרוא את המאמר הבא.

מתכוננים לקראת הפקה של אירוע חד פעמי? אין ספק שהדבר הראשון או לפחות מבין הראשונים, שתצטרכו לתת עליו את הדעת הנו נושא האוכל. בחירת קייטרינג לאירועים, חייבת להיעשות בצורה נבונה ומושכלת לאור העובדה שכיום הגורם המכריע בהצלחתו של כל אירוע מכל סוג שהוא מזוהה ישירות עם טיב ואיכות המזון שמוגש במהלכו. אז כיצד יש לבחור חברת קייטרינג ואלו סוגים יש בשוק? כל זאת ועוד בשורות שלפניכם.
 

חברות קייטרינג עם קונספט מסויים

חברות המתמחות במתן שירותי קייטרינג יכולות להגיע במגוון צורות, כך למשל יש חברות שמתמקדות אם ורק בסוג אחד של מאכלים, ויש חברות המציעות מגוון הרבה יותר גדול של מאכלים ואינן מתחייבות לקונספט יחיד ובלעדי. חברות קייטרינג שמתמחות בסוג מסוים של מאכלים, ברוב המקרים לא יהיו גמישות ולא ינועו לשום כיוון אחר, גם אם הלקוח מתעקש על כך, על כן אנו ממליצים לכם להימנע מפנייה לחברות מהסוג האמור, כדי לא להיקלע לחיכוכים מיותרים ולבזבוז של זמן ואנרגיות מרובות ומיותרות.

קייטרינג חלבי

קייטרינג חלבי כשמוכן הוא, מתמקד אך ורק במאכלים הכוללים מוצרי חלב. על עיסוקן של חברות המעניקות קייטרינג חלבי נעוץ בבישול והכנת מזונות על טהרת מוצרי החלב. עבור מי מביניכם ששומר כשרות, מדובר בבחירה מצוינת שכן אין צורך בבדיקות כשרות מרובות, ונושא הבישול איננו מורכב בכלל אלא באופן כללי דיי פשוט ונוח מבחינת הכשרות כמובן. יחד עם זאת, עבור מי מביניכם שסובל מאלרגיות, כיום ניתן לשים לב למגמת עלייה בקרב הסובלים מאלרגיות עקב מגע ואכילה של חלב, מומלץ להימנע מהזמנת מאכלים חלביים.

קייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי מבוסס כל כולו על בשרים, והמשמעות של הדבר היא שבמהלך האירוע יוכלו המוזמנים ליהנות כל הזמן מניחוחות משגעים של בשרים על האש, על הגריל, רטבים משובחים לכבדי עוף ועוד המון ריחות נהדרים של מיטב המאכלים הבשריים. אולם יש לבדוק ביתר קפידה את כל נושא הכשרות כמו גם התברואה כאשר בוחרים להזמין קייטרינג בשרי.

קייטרינג מאמא דלישס הוקם לפני 30 שנה במטרה לספק שירותי קייטרינג איכותיים וטעימים במחיר שווה לכל נפש. בקייטרינג מעסיקים את בעלי המקצוע והטבחים הטובים והמקצועיים ביותר ומשתמשים בחומרי גלם טריים בלבד אשר נקנים מדי יום בשווקים.
מחפשים קייטרינג לאירוע שלכם? המומחיות שלנו היא קייטרינג לאירועים ומאות לקוחות מרוצים יעידו על כך.

נשמח לעמוד לשירותכם, קייטרינג מאמא דלישס. 08-941-2585 לפרטים נוספים ויצירת קשר - לחצו כאן!
 
קייטרינג מאמא דלישס
קייטרינג מאמא