מאמא דלישס
קייטרינג ואוכל מוכן לאירועים 08-9412585

עיצוב מטבחים המותאמים לחברות קייטרינג


כיצד אנו מבשלים את האוכל הטעים שלנו אתם שואלים את עצמכם? זה בזכות החשיבה שאנו מכניסים לכל חלק בתהליך, כבר מעיצוב המטבח שלנו. המטבח שלנו הוא המפעל שלנו, הוא חדר היצירה והעבודה בו אנו מכינים את המאכלים הטעימים המוגשים אצלכם על הצלחת, ולכן הוא צריך להיות מותאם בדיוק לצרכים שלנו.

כיצד מתבצע תהליך של עיצוב מטבחים?

כל מעצב יודע שהעבודה שלו מתחילה בזיהוי צרכים של הלקוח. אם זה בית פרטי בו מבשלים לזוג הורים ושני ילדים, עיצוב המטבח יעשה שונה לגמרי מאשר במקרים בהם יהיה מדובר בבית בו אורחים רבים ומשפחה מרובת ילדים. ההבדלים בין מטבח כשר ולא כשר, ואופי הבישול במטבח יכולים להשפיע רבות על עיצוב מטבחים שיעשה על ידי איש המקצוע המתאים. עיצוב מטבחים יכול להתבצע על ידי מעצבת או מעצבת פנים, ועל ידי אדריכל המתמחה בעיצוב פנים. את הצרכים שזוהו בשלב זיהוי הצרכים, הופכים המומחים לנקודות של ממש שהולכות לבוא לידי ביטוי בעיצוב עצמו של המטבח. גם הכלים שהולכים לשמש את אלו המבשלים במטבח עצמו הם חלק מהעיצוב עצמו, מכיוון שחלקם הולכים להיות מוצבים על השיש, תלוים על הקירות, או חבויים ומאוחסנים בארונות המטבח.

מהם הצרכים של חברות קייטרינג?

חברות קייטרינג מגישות מאכלים מסוגים שונים, לכמויות גדולות של אנשים, ולכן צריכות שטח עבודה גדול, יעיל ואיכותי עבור ביצוע המטלות השונות המוטלות עליהם במסגרת עבודתן. כמובן שכל קייטרינג וההתמחות שלו, ומכאן גם הצרכים שלו. תוכלו למצוא בשוק חברות קייטרינג המתמחות במאכלים צמחוניים וטבעוניים, וכאלה המתמחות בסוגי בשרים שונים הערבים לחיכו של הטעם הישראלי. תוכלו למצוא שירותי קייטרינג כשר וקייטרינג מיוחד למאכלי עדות. בעת ביצוע תהליך החשיבה והתכנון של עיצוב מטבחים עבור חברות קייטרינג, זיהוי הצרכים מקבל משנה תוקף ונעשה בצמוד לבעלים של חברת הקייטרינג או בשיתוף פעולה מלא עם השף של החברה.

עיצוב מותאם או עיצוב קיים?

לארח שבוצע שלב זיהוי הצרכים ניתן להתחיל במלאכת התכנון. בפני כל איש מקצוע המתחיל תהליך תכנון של עיצוב מטבחים ניצבת הבחירה בין שימוש בעיצובים קיימים או סטנדרטיים לבין עיצוב מחדש, עיצוב רעיונאי שהינו בגדר יצירה של אמנות. מעצבי פנים רבים, אדריכלים וארכיטקטים עושים שימוש בעיצובי בסיס קיימים, אותו הם משדרגים ומתאימים לצרכים הייחודיים של הלקוח עבורו הם מבצעים את העבודה. כל עוד הדבר לא מהווה פגיעה בזכויות יוצרים, ניתן להשתמש ברעיונות וקונספטים מוכרים וידועים כמו למשל מטבח אמריקאי, בו ניצב אי עבודה במרכז חדר המטבח ולו רק בשוליו.

לבחירת החומרים הנעשית על ידי המעצב חלק חשוב גם כן בתהליך כולו, שכן הוא משפיע על המראה העיצובי של המטבח עצמו, על העלות הכוללת, ועל השימוש הפונקציונלי במטבח. עבור חברות קייטרינג, ברוב המקרים עיצוב מטבחים יכלול שימוש במשטחי נירוסטה שידועים כמשטחים חזקים, איכותיים שאינם מחלידים ואינם צוברים בקטריות ולכלוך.
 

להצעת מחיר מהירה ופרטים נוספים מלאו את הטופס: