מאמא דלישס
קייטרינג ואוכל מוכן לאירועים 08-9412585

איך הניקיון משפיע על איכות חברת קייטרינג


כיום יותר ויותר מוסדות מבינים את החשיבות הגדולה שיש לנושא הסדר והניקיון בכל מבנה שהוא, החל בעלי עסקים קטנים ומשרדים, דרך מוסדות וארגונים ממשלתיים וכלה בלקוחות מן המגזר הפרטי כמו למשל קייטרינג לאירועים. לאחרונה ניתן להבחין במגמת עלייה משמעותית בקרב החברות שמעניקות שירותי ניקיון חיצוניים לאי אלו גופים ומוסדות,  אשר אמונות על כל נושא הסדר במבנה האמור. קיימות חברות המתמחות בשירותי ניקיון, כמו גם בכל הנושא של אבטחה ושמירה במקביל. להלן מספר דברים חשובים שכדאי מאד לדעת בנושא האמור. 
 

החשיבות לנושא הניקיון

שרותי ניקיון  עבור עסקים מעולם המסעדנות

כיום שירותי ניקיון יכולים להשפיע לאין ערוך על החברה שבה אנו חיים, כאשר אנו מתייחסים למגוון מאד רחב של מרכזים ומוסדות החל מקניונים, רשתות שיווק שונות, חנויות וכלה במוסדות חינוך דוגמת בתי ספר וגני ילדים. רמת היגיינה נאותה, בכל המקומות הנ"ל היא איננה בגדר המלצה אלא חובה של ממש, לאור העובדה שמדובר בבריאותו וברווחתו של הציבור. מקרה לדוגמה הנם בתי עסק המערבים במסגרת פעילותם עבודה עם מזון. על אותם עסקים חלים איסורים ותקנות ברורות מטעם משרד הבריאות בנוגע לנושא הניקיון.
 

להצעת מחיר מהירה ופרטים נוספים מלאו את הטופס:

אין זה מפתיע שכן אנו יוצאים מנקודת הנחה, שגם אתם, בבואכם לסעוד באחת מן המסעדות הפזורות בעיר, ולהשקיע את מיטב כספיכם במנות אוכל איכותיות, הייתם מעדיפים להימנע מריחות בלתי נעימים באוויר, גורמים מזהמים באוכל, בכלי ההגשה, באוויר ועוד. כל אלו מחייבים כיום בעלי עסקים ובפרט כאלו מעולם המסעדנות לעמוד בכל הסטנדרטים המחמירים של משרד הבריאות בתחום הניקיון וההיגיינה. חברות המציעות כיום שירותי ניקיון מעניקות מגוון מאד רחב של שירותים עליהם נפרט להלן.
 
איכות הסביבה וניקיונה בחברות

שירותי ניקיון אם כן יכולים להיות מורכבים מניקוי יסודי של שטיחים, קרצוף של משטחים שונים, ניקוי ברזים ומערכות אינסטלציה נוספות, מניעת קורוזיה במקומות המיועדים לכך, מריחת אקרילי על ידי שימוש במכשור מתקדם הכולל לחץ מים קיטור ועוד. כל אלו יכולים לסייע לאין ערוך במסגרת שמירה על איכות הסביבה ובפרט על ניקיונה. דבר נוסף, בחברות גדולות כגון: מסעדות, בתי קפה, קייטרינג ועוד, יש חשיבות רבה מאוד שהחברה שאותה אנו נבחר תיהנה אסתטית מאוד.

קייטרינג מאמא דלישס הוקם לפני 30 שנה במטרה לספק שירותי קייטרינג איכותיים וטעימים במחיר שווה לכל נפש. בקייטרינג מעסיקים את בעלי המקצוע והטבחים הטובים והמקצועיים ביותר ומשתמשים בחומרי גלם טריים בלבד אשר נקנים מדי יום בשווקים. מחפשים קייטרינג לאירוע שלכם? המומחיות שלנו היא קייטרינג לאירועים ומאות לקוחות מרוצים יעידו על כך.

נשמח לעמוד לשירותכם, קייטרינג מאמא דלישס. 08-941-2585 לפרטים נוספים ויצירת קשר - לחצו כאן!